Новий засіб від похмілля за годину нейтралізує 70% алкоголю

Дата створення: 06 липня, 17:14
Дата оновлення: 06 липня, 17:37
Новое средство от похмелья за час разлагает 70% алкоголя фото

Творці стверджують, що достатньо однієї таблетки, щоб зменшити короткочасні наслідки

Шведська компанія Myrkl випустила новий засіб від похмілля. Однак його ефективність заснована лише на одному науковому дослідженні. В аналізах взяли участь 24 здорові людини — 13 чоловіків та 11 жінок. Їм було запропоновано протягом тижня щодня приймати по дві таблетки Myrkl або плацебо. Після цього учасникам пропонували невелику кількість алкоголю, від 50 до 90 мл, залежно від ваги. І за дві години взяли аналізи крові. Як виявилось, у першу годину кількість алкоголю в крові була на 70% нижчою у людей, які отримували таблетки, у порівнянні з тими, хто приймав плацебо.

Добавка містить дві добрі бактерії, Bacillus subtilis і Bacillus coagulans, які виробляються з ферментованих рисових висівок. Обидві бактерії можуть розщеплювати алкоголь на воду та вуглекислий газ. Кислотостійка капсула, що використовується в добавці, захищає від природних кислот шлунка, завдяки чому вони можуть досягати безпосередньо кишківника, де більшість алкоголю всмоктується в кровотік.

Незважаючи на оптимістичні дослідження, поки залишається незрозуміло, чи зможуть приймати засіб літні люди та хронічні хворі. Поки що кращим
засобом від похмілля є вживання алкоголю у помірних кількостях.

Читайте також: Алкоголь шкідливий не лише у великих дозах, а й у малих: дослідження