Скільки води треба пити при гіпертонії

Дата створення: 19 липня, 15:50
Дата оновлення: 19 липня, 16:02
Сколько воды надо пить при гипертонии фото

Високий артеріальний тиск дуже небезпечний, оскільки збільшує ризик серцевого нападу та інсульту. Слід не лише контролювати його, а й пам'ятати про правильну гідратацію, особливо влітку

Згідно зі статисткою, понад мільярд людей у світі страждають від гіпертонії, яка є основною причиною передчасної смерті.

При гіпертонії важлива дієта. Однак часто багато пацієнтів забувають про правильну гідратацію. І даремно! При незначному зневодненні організму можуть виникнути труднощі з концентрацією уваги та пам'яті, нездужання. Дослідження показали, що люди, які часто споживають невелику кількість води, схильні до розвитку хронічних захворювань нирок, утворення в них каменів та інфекцій сечовивідних шляхів. Навіть невелике зневоднення погіршує функцію клітин, що вистилають кровоносні судини.

Зневоднення сприяє появі запалення, впливає на артеріальну жорсткість та інші фактори, які негативно впливають на ризик серцевих захворювань. Скільки води потрібно нашому організму залежить від багатьох аспектів, наприклад, від активності. Лікарі радять випивати жінкам 2,7 л рідин на день, а чоловікам — 3,7 л. Однак слід пам'ятати, що понад 20% від загальної добової кількості води міститься в їжі.

Читайте також: Гіпертонія та діабет – основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань: результати досліджень