Чому піт ллється в три струмки

Дата створення: 25 липня, 15:01
Дата оновлення: 25 липня, 15:27
Почему пот льется в три ручья фото

Надмірне потовиділення може стати симптомом дефіциту вітамінів та мінералів

Потовиділення є необхідним процесом для нашого організму, оскільки допомагає йому охолонути та вивести шкідливі токсини. Однак іноді воно є надмірним не лише через спекотну погоду, а й через брак необхідних мікроелементів.

Вітаміни групи B: шукайте в овочах та горіхах

Вітаміни цієї групи необхідні для підтримки та регулювання нервової системи. Вони надають значний вплив на рівень енергії, клітинний метаболізм і функцію мозку.

Дефіцит вітаміну B позначається на симпатичній нервовій системі. Це призводить до надмірної чутливості, стану тривоги, напруженості. Все це сприяє потовиділенню, іноді — нічному.

Вітамін B міститься у молочних продуктах, яйцях, м'ясі, бобових, зелених овочах, горіхах. Введіть їх у свій раціон для запобігання авітамінозу.

Вітамін D: більше сонця

Одним із перших симптомів дефіциту вітаміну D є надмірне потовиділення. Але він також може викликати втому, біль у кістках, м'язові судоми та депресію.

Вітамін виробляється нашим організмом після впливу сонця, присутній у деяких харчових продуктах, таких як жирна риба, молоко та сир гриби.

Сонячне світло залишається найкращим джерелом вітаміну D. Тому ранкові прогулянки до 11 години допоможуть підвищити рівень вітаміну D.

Магній та кальцій: налягайте на бобові

Магній є важливим мінералом, який сприяє регуляції артеріального тиску, нервової функції та розслабленню м'язів. Однак надмірне потовиділення може призвести до його дефіциту. Заповнити його допоможе введення в раціон горіхів, круп, бобових.

Кальцій допомагає регулювати температуру тіла та може придушити рівень поту. Шукайте його в молочних продуктах, бобах, зелених листових овочах та горіхах.

Читайте також: 6 тривожних станів, які спричиняє спека