Прогулянки 10 000 кроків допомагають регулювати рівень цукру в крові

Дата створення: Сьогодні, 17:49
Дата оновлення: Сьогодні, 18:41
Прогулки в 10 000 шагов помогают регулировать уровень сахара в крови фото

Така активність здатна значно знизити ризик смерті хворих, які страждають на діабет

Дослідники з Університету Севільї (Іспанія) вивчили дані Національного обстеження здоров'я та харчування CDC за 2005–2006 роки щодо розвитку діабету та переддіабету.

Як виявилося, 1194 респонденти мали переддіабет. Більшість із них (56%) були чоловіки, середній вік яких становив 55 років. Усі вони виконували на день 8 500 кроків. 493 особи страждали від діабету. Більшість (51%) із них — чоловіки, середній вік яких становив 61 рік. Вони щодня виконували 6300 кроків.

Усі учасники експерименту носили на талії акселерометр, який мав рахувати їхні кроки протягом тижня. Дослідники враховували вік респондентів, стать, ліки, які вони приймали, а також тип харчування, потяг до нікотину та алкоголю.

За дев'ять років померло 200 людей з переддіабетом і 138 з діабетом. Ті, хто залишився жити, виконували щодня 10 тисяч кроків. На думку іспанських дослідників, це найкращий спосіб знизити ризик смерті хворим, які борються з діабетом або переддіабетом.

Як збільшити щоденну кількість кроків

  • Купуйте зручне взуття для ходьби, воно є основою будь-якої фізичної активності. До того ж дозволить уникнути травматизму;
  • збільшуйте кількість кроків щодня. Робіть це поступово, щоби не навантажувати організм. Інтенсивні тренування можуть завдати вам травми та відбити бажання до подальших занять;
  • використовуйте сходи замість ліфта.

Дослідження були опубліковані в журналі Diabetes Care («Лікування діабету»).

Читайте також: 10-хвилинна пробіжка покращує роботу мозку та настрій: дослідження