Чи можна пити холодне пиво жарким літом

Дата створення: 27 липня, 11:55
Дата оновлення: 27 липня, 12:04
Можно ли пить холодное пиво жарким летом фото

Безалкогольні напої — найкращий засіб для боротьби зі зневодненням

Здавалося б, немає нічого кращого, ніж жарким літнім днем ​​випити келих прохолодного пива, що освіжає. Однак воно, як і будь-який інший алкоголь, не зволожує організм належним чином. Такі напої розширюють периферичні судини та сприяють збільшенню крові, яка циркулює під шкірою, що знижує її приплив у мозок та внутрішні органи. Знижується поріг уваги та сили, при цьому посилюється почуття спраги.

Усе це пов'язані з роллю гіпофіза, розташованого біля основи мозку. Він здатний регулювати багато функцій організму. Одним із них є обробка вазопресину, важливого гормону, пов'язаного з виробленням сечі. Алкоголь перериває цей процес. Це підштовхує різні органи захоплювати якнайбільше води. Найбільше від цього страждає мозок. Звуження та напруга сполучних тканин викликає головний біль. Крім того, вживання алкоголю у спекотні дні уповільнює рефлекси, посилює виснаження, порушує сон та травлення.

Влітку краще покладатися на воду та напої, вони допомагають вгамувати спрагу. Алкоголь, навпаки, зневоднює організм. Тому краще віддавати перевагу поживним і корисним напоям, щоб дозволити організму нормально функціонувати.

Читайте також: Люди після 40 років можуть випити два келихи вина на день без шкоди для здоров'я: вчені