Лікар пояснив, чому через спеку можуть бути помилковими результати вимірювання рівня цукру в крові

Дата створення: Сьогодні, 12:27
Дата оновлення: Сьогодні, 12:46
Доктор объяснил, почему из-за жары могут быть ложными результаты измерения уровня сахара в крови фото

Глава Клініко-дослідної лікарні Humanitas (Італія) Чезаре Берра радить хворим на діабет зберігати медичні препарати в сухому прохолодному місці

Як відомо, хворі на цукровий діабет змушені безперервно контролювати рівень глюкози в крові за допомогою різних пристроїв. Однак висока температура влітку може сприяти зміні глікемічного моніторингу. Це може стати великою проблемою для пацієнтів.

Доктор Чезаре Берра, який займається вивченням метаболічного обміну, вважає, що тепло може змінити надійність пристроїв глікемічного моніторингу як традиційних, так і сучасніших. На що слід звернути увагу, щоб уникнути хибних вимірів?

Тест смужки. Щоб досягти належного глікемічного моніторингу, зберігайте тест-смужки при постійній кімнатній температурі, уникаючи надмірного тепла та вологості.

Пластир для вимірювання цукру в крові втрачає свою надійність за підвищеної температури. Його слід зберігати лише у сухому прохолодному місці.

Інсулін. Як і всі ін'єкційні препарати, інсулін повинен зберігатись при адекватних температурах. Тому під час поїздок влітку необхідно мати термопакет для зберігання інсуліну, що вже використовується. Запасний слід зберігати за +14–16°C у невеликому пакеті.

Читайте також: Діабет ІІ типу прискорює старіння мозку: дослідження