Вчені назвали тренування, які ефективно спалюють калорії

Дата створення: 04 серпня, 13:59
Дата оновлення: 04 серпня, 14:12
Ученые назвали тренировки, которые эффективно сжигают калории фото

Вони допоможуть не тільки зігнати жир, а й покращити обмін речовин

Кардіотренування вважаються оптимальним методом у боротьбі з надлишком калорій. Але, на думку експертів, високоінтенсивні інтервальні тренування (ВІІТ) є не менш ефективними. Вони припускають зміну темпу вправ і можуть бути збагачені різними їх видами (біг, їзда на велосипеді, заняття з обтяженнями та т. д.).

Фахівці провели 18 експериментальних досліджень за участю 511 осіб, щоб зрозуміти, який вплив ВІІТ чинить на швидкість спалювання жиру. Усіх учасників було розподілено на дві групи: одні виконували високоінтенсивні тренування з аеробними вправами, інші — ні. Усі добровольці брали участь у навчальних заняттях з ВІІТ тричі на тиждень. Спостереження тривали від 2 до 14 тижнів.

Як показали результати, кожна хвилина фізичної активності прискорювала спалювання додатково на 0,13 г жиру завдяки ВІІТ. А активний процес схуднення розпочався за місяць регулярних тренувань.

Вчені підрахували, що людина, яка присвячує руху 150 хвилин на тиждень у поєднанні з інтервалами, може спалити до 10 кг зайвого жиру протягом десяти років. Вони рекомендують поєднувати тренування ВІІТ з іншими фізичними навантаженнями, такими як піші прогулянки. І наголошують, що подібні тренування не лише сприяють схудненню, а й допомагають прискорити обмін речовин.

Результати дослідження опубліковано у Британському журналі спортивної медицини.

Читайте також: Вчені назвали найкращий спосіб, як позбутися жиру на животі