Сором'язливі та схильні до песимізму чоловіки частіше страждають на еректильну дисфункцію

Дата створення: 10 серпня, 17:13
Дата оновлення: 10 серпня, 17:48
Застенчивые и склонные к пессимизму мужчины чаще страдают эректильной дисфункцией фото

Такого висновку дійшли дослідники Національного університету Ян Мін Цзяо Тунг у Тайбеї (Китай)

Вчені опитали 1740 сексуально активних тайванських чоловіків віком від 20 до 40 років щодо їхнього інтимного життя. Серед них 941 людина (54,1%) мали тип особистості D, для якого характерні сором'язливість та песимістичність. Як правило, такі люди уникають спілкування з іншими, схильні до збентеження і відчувають труднощі із проявом емоцій.

З усіх добровольців 15,9% (360 чоловіків) повідомили про помірну або тяжку еректильну дисфункцію. Але ця цифра підскочила до 19,4% (229 осіб) у чоловіків типу D. Люди з цим типом особистості також мали найгірші показники депресії — 17 із 32 балів, тоді як інші учасники набрали 13  балів. Також вони були менш активними, частіше курили, не дотримувалися правильного харчування і рідше зверталися до лікарів.

Більш ранні дослідження показали, що еректильна дисфункція, якій піддаються 25% британців та американців, погіршує якість життя. Як правило, воно характерне для чоловіків похилого віку, але нерідко зустрічається й у молодих.

Вчені вважають, що люди з депресією на 40% частіше скаржаться на проблеми з ерекцією, а хворі з еректильною дисфункцією втричі частіше впадають у депресію.

Результати були опубліковані в The Journal of Sexual Medicine («Журнал сексуальної медицини»).

Читайте також: Чоловіки обирають віртуальний секс через страх