Чому бананова дієта допомагає схуднути

Дата створення: 31 серпня, 18:00
Дата оновлення: 31 серпня, 18:07
Почему банановая диета помогает похудеть фото

Для набуття стрункості достатньо з'їдати один банан щоранку

Більше овочів та фруктів

Бананова дієта була розроблена японським фармацевтом Суміко Ватанабе. Вона застосувала всі свої знання для розробки плану харчування, який допоміг би її нареченому Хітосі Ватанабе схуднути до шлюбу.

Ранкова бананова дієта була визначена фахівцями як «химерна». Вона недостатньо збалансована, та її ефективність науково не доведено. Попри це вона стала популярною. Адже таке харчування не вимагає відмови від улюблених страв, до того ж тим, хто його дотримується, не доведеться підраховувати калорії.

Згідно з цією дієтою, важливо на сніданок з'їсти один і більше бананів і випити теплу воду. Протягом дня можна їсти ці екзотичні плоди без обмежень.

На обід та вечерю важливо обмежити надмірне споживання висококалорійних продуктів, замінивши їх овочами та фруктами. Також дозволяється рис.

Під забороною цукор. Передбачається, що банани та фрукти містять фруктозу. Поласувати ними можна у другій половині дня, проте такий десерт після вечері заборонено. Суміко Ватанабе рекомендує також уникати молочних продуктів та морозива.

Ще одне важливе правило — вечеряти до 20 години. До наступного ранку можна лише пити теплу воду.

Допомагає скороченню калорій

Ефективність цієї дієти, на думку Суміко Ватанабе, заснована на тривалості періоду спокою для шлунка та товстої кишки, з 20 години вечора до ранку.

— Банани містять калій та багато інших поживних речовин. Особливо корисні в них харчові волокна, які сприяють схуднення. Крім того, крохмаль, що міститься в них, діє як клітковина, що впливає на скорочення жирової тканини, — пояснює Суміко, цитує портал Green Me.

На думку лікарів, у бананах немає нічого, що сприяло б стрункості фігури. Однак обмеження калорій допомагає скинути вагу. До того ж згідно з багатьма дослідженнями, люди, які сплять від 7 до 9 години на добу, як правило, важать менше.

Читайте також: Дієта, яка підніме настрій та зробить щасливим