Прозорі елайнери вирівнюють зуби та зміцнюють ясна

Дата створення: 02 вересня, 11:17
Дата оновлення: 02 вересня, 11:19
Прозрачные элайнеры выравнивают зубы и укрепляют десна фото

Вони допомагають очистити моляри від зубного нальоту та зменшити запалення

Ці невидимі та знімні брекети, прозорі елайнери, підходять як дорослим, так і дітям. Вони допомагають не тільки досягти гарної посмішки. Елайнери мають ще одну перевагу: їх легко зняти, що дозволяє очистити моляри від зубного нальоту. Це зменшує ризик запалення ясен, вважають фахівці Італійського товариства пародонтології та імплантології (Sidp).

— За останні 20 років лікування стоматологічних аномалій зазнало значного збільшення різних ортодонтичних методів, починаючи від фіксованих металевих приладів до знімних пристроїв із пластику. Використання елайнерів дозволяє допомогти практично у всіх випадках, — розповідає ортодонт та експерт Sidp Геріно Паолантоні, цитує ANSA.

Можливість зняти елайнери дозволяє дотримуватися правильної гігієни порожнини рота.

— Доведено, що тривале носіння ортодонтичного пристрою, особливо фіксованого, викликає збільшення бактеріального нальоту, що сприяє розвитку карієсу та погіршенню здоров'я ясен, — продовжує стоматолог-гігієніст Кьяра Галано.

З цієї причини, носіння ортодонтичних апаратів до вирівнювання зубів сприяє розвитку пародонтиту в 68% випадках. Це призводить до руйнування ясна та кістки. Тому так важливо, щоб обраний ортодонтичний пристрій гарантував хорошу гігієну ротової порожнини, заявляють експерти.

Читайте також: Стоматологи розповіли, як після 40 років зберегти усі зуби здоровими