Цей овоч може знизити рівень цукру в крові на 50%

Дата створення: 05 вересня, 10:04
Дата оновлення: 05 вересня, 10:17
Этот овощ может снизить уровень сахара в крови на 50% фото

Згідно з дослідженням Ендокринного товариства (США), цибуля може допомогти при лікуванні цукрового діабету

Харчування має велике значення для хворих на цукровий діабет. Правильна дієта у поєднанні з ліками дозволяють підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Це пов'язано з тим, що при діабеті організм не виробляє достатньо інсуліну або використовує його неправильно. Це призводить до того, що цукор починає накопичуватись у кровотоку, що збільшує ризик розвитку багатьох хронічних захворювань.

Згідно з дослідженням Ендокринного суспільства, екстракт цибулі в поєднанні з метаморфіном може значно знизити високий рівень цукру в крові та загальний рівень холестерину.

Ендокринологи провели дослідження. Вони хотіли з'ясувати, чи може цибуля підвищити ефективність дії такого антидіабетичного препарату, як метаморфін. І для цього вводили в метаморфін різні дози екстракту цибулі: 200, 400 та 600 мг на кілограм маси тіла на день.

Експерти всіх учасників експерименту поділили на чотири групи. Добровольці двох груп (в одній були з діабетом, з іншої без) отримували тільки метформін і без екстракту цибулі. Добровольці двох контрольних груп, однієї діабетичної та іншої не діабетичної, не отримували ні метформіну, ні екстракту цибулі.

Аналіз показав, що дві дози екстракту цибулі, 400 та 600 мг, знижували рівень цукру в крові на 50% та 35% відповідно. При цьому знижувався рівень загального холестерину.

Вчені пояснюють такий ефект тим, що шари цибулі багаті на харчові волокна і флавоноїди. Це говорить про те, що цибуля має не тільки антианемічні та антибактеріальні властивості, але й допомагає регулювати рівень цукру в крові.

Читайте також: Діабет у жінок виникає інакше, ніж у чоловіків: вчені