Як заспокоїти домашнього вихованця перед відвідуванням ветеринара

Дата створення: 13 вересня, 16:49
Дата оновлення: 13 вересня, 17:20
Как успокоить домашнего питомца перед посещением ветеринара фото

Ветеринар Вілл Дрейпер пояснив, що необхідно зробити, щоб нанесення візиту пройшло максимально комфортно і для господаря, і для його улюбленця

Як відомо, стрес чи занепокоєння можуть вплинути на результати обстеження. Вони збільшують частоту серцебиття, дихання, впливають на підвищення температури тіла і навіть на аналізи крові. Це характерно не лише для людей, а й для тварин. Так, у кішок у хвилини збудження підвищується рівень глюкози у крові, що може призвести до постановки неправильного діагнозу. Відомий випадок, коли собака перед відвідуванням ветеринарної клініки починала кульгати, але після того, як її вдавалося заспокоїти, кульгавість зникала.

Проте набагато частіше тварини стають агресивними: дряпаються, кусають, шиплять чи гавкають. Американський ветеринар Вілл Дрейпер радить дотримуватись простих правил. Це дозволить максимально комфортно відвідати клініку.

Будьте терплячі та спокійні. Ваше хвилювання може передатися вихованцю, і тоді заспокоїти його буде непросто.

Візьміть із собою клініку ковдру чи подушку — будь-яку річ із вашим запахом. Це заспокоїть домашнього вихованця.

Якщо тварина схильна до занепокоєння, заздалегідь зверніться до ветеринара і дізнайтеся, чи не потребує вихованець заспокійливих препаратів, наприклад валеріани.

Читайте також: Собак вчать розпізнавати вірус Covid-19