Про що думають жінки під час сексу

Дата створення: 20 вересня, 11:40
Дата оновлення: 20 вересня, 11:42
О чем думают женщины во время секса фото

Політ фантазії зовсім не псує близькість із партнером. Більш того, дозволяє зробити секс ще більш пристрасним

1. Представляють еротичні сцени з фільмів

Думками жінки поринають у свого роду рольову гру, про що партнер не підозрює. Політ фантазії зовсім не псує статевий акт і навіть допомагає зробити його більш пристрасним.

2. Його щетина дряпається

Насолода від поцілунку може бути зіпсована, якщо щетина на чоловічому обличчі дряпає ніжну шкіру жінки. Це маленьке непорозуміння здатне зіпсувати настрій та відбити бажання. Тому скажите своєму партнеру, щоб він поголив щетину.

3. Інший чоловік

Згідно з дослідженням, понад 50% жінок представляють під час сексу іншого чоловіка. Це може бути симпатичний колега, колишній хлопець чи голлівудський актор. Така гра думок не зрада та не обман. У 90% випадків вона потрібна для того, щоб підтримати лібідо, зробити близькість більш пристрасною та збити бажання переспати з іншим чоловіком.

4. Недостатній догляд за тілом

Під час спонтанного сексу жінки думають про те, що забули поголити ноги. Також сильно відвертають думки про неідеальні пахви та лобок. Найкраще бути у всеозброєнні: заздалегідь прийняти душ і поголити всі зони. Тоді статевий акт не буде затьмарений тривожними думками.

5. Забула прийняти протизаплідну пігулку

Деякі речі, наприклад, контрацепція, особливо хвилюють жінок, що відвертає від любовної гри. Замість того, щоб розслабитися під час сексу та отримувати задоволення, жінки думають про гормональні таблетки.

Читайте також: Вчені сказали, скільки має тривати хороший секс


Теми: #секс