Як зробити секс із презервативом приємніше

Дата створення: 22 вересня, 09:40
Дата оновлення: 22 вересня, 09:52
Как сделать секс с презервативом приятнее фото

Як відомо, презерватив допомагає захиститися від небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Ось тільки скористатися ним чоловіка не змусиш. Як зробити так, щоб презерватив став вашим добрим союзником?

1. Вибирайте правильно

Ви ніколи не замислювалися, чому ціни на кондоми такі різні? Все залежить від матеріалів, технології виготовлення та якості виробу. Якщо презерватив дешевий, він виконає свою функцію, але буде дуже чутливий для чоловіка. А ось дорогий дозволить без перешкод насолодитися процесом.

2. Не нехтуйте мастилом

Майже всі презервативи вже оброблені спеціальним мастилом для легшого проникнення та приємних відчуттів. Але можна використовувати лубрикант додатково. Це запобігатиме сухості, дискомфорту і навіть хворобливим відчуттям, які можуть виникати через інтенсивне тертя латексу до слизової оболонки піхви, а також від нестачі природного мастила.

3. Експериментуйте

Презерватив не повинен бути для вас та вашого партнера тягарем. Ви можете використовувати його для своїх ігор. Наприклад, зайнятися сексом в непроглядній темряві, використовуючи вироби, що світяться. А презервативи з різними ароматами та смаками стануть чудовим доповненням для жінки до орального сексу. Експериментуйте з тим, як саме ви надягаєте кондом — для цього можна використовувати рота партнерки, улоговинку на грудях або навіть пальці ніг. А можна взагалі використовувати «екстремальні» ребристі варіанти з пухирцями.

Читайте також: Чи корисно ковтати сперму


Теми: #секс