5 несподіваних речей, які подобаються чоловікам у жінках

Дата створення: Вчора, 10:36
Дата оновлення: Вчора, 10:44
5 неожиданных вещей, которые нравятся мужчинам в женщинах фото

Мінімальний макіяж, розпущене волосся, босі ступні… Що може бути прекрасніше за природну красу жінки?

1. Відсутність косметики

Чоловіки не люблять, коли жінки яскраво нафарбовані. Але всі ми чудово знаємо, що можна зробити легкий макіяж, який буде імітувати повну відсутність косметики на обличчі, але при цьому підкреслить всі переваги та приховає недоліки.

2. Розпатлане волосся

Одним чоловікам подобаються гладке волосся, іншим — бешкетні кучерики. Одним — зібране в пучок волосся, іншим — розпущене. Згідно з опитуванням, чоловікам до смаку легка недбалість, а не ідеально укладена зачіска з великою кількістю лаку.

2. Босі ступні

Боса жінка виглядає в очах чоловіка зворушливо та беззахисно. Її так і хочеться взяти на руки. І зовсім не важливо, яка у неї вага та вік. Батьківський інстинкт прокидається у чоловіка, який бачить оголені ступні жінки.

4. Живіт

Жінки мріють про плоский животик. Чоловікам до смаку акуратний круглий жіночий животик. Адже поняття жіночності передбачає м'які округлості.

5. Бавовняна білизна

На етапі зародження стосунків чоловік буде у захваті від сексуальної мереживної білизни. Але коли ви вже живете разом, йому набагато приємніше бачити на вас просту бавовняну «домашню» білизну. У ній ви будете неймовірно милі та беззахисні.

Читайте також: Як зробити секс із презервативом приємніше


Теми: #секс