Цей неочевидний симптом може передвіщати серцевий напад

Дата створення: 22 вересня, 15:54
Дата оновлення: 22 вересня, 16:09
Этот неочевидный симптом может предвещать сердечный приступ фото

Жінки частіше, ніж чоловіки, скаржаться на біль у щелепі

Серцевий напад у кожної людини виглядає по-різному. Деякі ознаки інфаркту з'являються в більшості хворих, інші вражають лише небагатьох. Одним з них є біль у щелепі, який найчастіше проявляється у жінок.

— Більшість жінок мають ті самі симптоми, що й чоловіки. 70% жінок мають біль у грудях. Але 30% — незвичайні симптоми. Один із них — крайня втома, коли ви не можете піднятися навіть на один щабель сходів, — розповідає кардіолог Леслі Чо, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Ще одним неочевидним сигналом, який може передвіщати серцевий напад, є біль у щелепі. Дискомфорт також може поширюватися на шию, спину та плечі. Лікарі радять не ігнорувати цей симптом, особливо якщо дискомфорт починається чи посилюється під час фізичних навантажень.

Надмірне потовиділення, що супроводжується нудотою, проблемами з диханням та болем у грудях, також може вказувати на серцевий напад. Пам'ятайте, що його ознаки виглядають по-різному для всіх. І якщо підозрюєте, що у вас можуть бути проблеми із кровоносною системою, обов'язково зверніться до лікаря.

Читайте також: Серцево-судинна допомога людям похилого віку