4 гарні звички для спекотного сексу

Дата створення: 23 вересня, 18:20
Дата оновлення: 23 вересня, 18:25
4 хорошие привычки для жаркого секса фото

Якщо ви хочете відчувати оргазм щоночі, візьміть на озброєння ці звички

1. Займайтеся спортом

Відмінна фізична форма — це, перш за все, впевненість у собі. Витривалість і сила м'язів — це те, що знадобиться у тривалих любовних втіхах. А якщо до цього додати гнучкість і розтяжку, ви взагалі станете найбажанішою коханкою, здатною завжди подарувати коханому чоловікові оргазм.

2. Тренуйтеся за Кегелем

Йдеться мова про фітнес для інтимних м'язів. Це дозволить отримати оргазм з подвоєною силою та насолодою, а заразом подарувати сильне задоволення своєму партнеру. До того ж такі звички, як заняття спортом і вправи Кегеля, допоможуть у майбутньому легко народити та швидко відновитися після пологів.

3. Мастурбуйте

У цьому немає нічого ганебного! Якщо поряд немає партнера, мастурбація — чудовий спосіб отримати оргазм. Інакше його відсутність може позначитися на фізичному та психічному здоров'ї. До того ж це — один зі способів пізнати своє тіло, що допоможе згодом в іграх з чоловіком.

4. Використовуйте секс-іграшки

Придбання кількох іграшок із секс-шопу зіграє свою позитивну роль, незалежно від того, є у вас партнер чи ні. Поряд із самозадоволенням секс-іграшки допомагають почуватися набагато розкутіше та отримувати задоволення. А, використовуючи їх разом із партнером, ви можете додати новизни у свої інтимні стосунки.

Читайте також: Вчені назвали вік, на який припадає пік сексуального бажання


Теми: #секс