Чому стрес викликає нудоту, печіння та тяжкість у шлунку

Дата створення: 07 жовтня, 13:25
Дата оновлення: 07 жовтня, 13:27
Почему стресс вызывает тошноту, жжение и тяжесть в желудке фото

Згідно з дослідженням вчених Обсерваторії Реалі Мутуа (Італія), у стані стресу вісім із десяти осіб не в змозі контролювати вибір продуктів. Результатом неправильної харчової поведінки можуть стати здуття живота (34%), печіння або кислотність (27%), нудота та тяжкість у шлунку (12%)

Як показало опитування респондентів, у стані стресу 33% людей харчуються хаотично, 27% схильні до переїдання, 21% навпаки скаржаться на відсутність апетиту, а 3% зловживають алкоголем.

При цьому всі опитані розуміють важливість правильного харчування як основного фактора здоров'я. Кожен п'ятий зазначив, що намагається підтримувати форму, а кожен п'ятий намагається дотримуватись обраної дієти, незважаючи на завантаженість на роботі чи вдома. При цьому як основне приймання їжі 62% людей відзначили обід, 24% — вечерю та 14% — сніданок.

Серед проблем, які викликає погане харчування, учасники опитування відзначили надмірну вагу (51%), серцево-судинні захворювання (33%), цукровий діабет (26%) та затримку води (18%).

Читайте також: Стрес наближає старіння: дослідження