5 фактів про секс, які вас здивують

Дата створення: 11 жовтня, 09:27
Дата оновлення: 11 жовтня, 09:30
5 фактов о сексе, которые вас удивят фото

Сексу приписують магічні властивості. Вважається, що він не лише дарує незабутній оргазм, а й допомагає схуднути чи вилікуватися. Вчені спростовують це. І водночас розкривають нові таємниці про секс

1. Якщо довго не займатися сексом, зменшується пеніс

Вчені довели, що нормальний розмір статевого члена буде лише тоді, коли він функціонує повноцінно. А це можливе лише під час сексу.

2. Стриптизерки заробляють більше в період овуляції

Давно доведено, що під час овуляції жінки, коли її яйцеклітина готова до запліднення сперматозоїдом, вона виглядає привабливішою в очах чоловіка.

3. Оргазм може спричинити алергію

У деяких жінок після настання оргазму відразу ж виявляються всі алергічні симптоми — чхання, нежить, сльозливість очей, а також почервоніння та свербіж шкіри у тих місцях, де на неї потрапила сперма.

4. Регулярний секс дорівнює $100 000

Мається на увазі задоволення, а точніше тривале задоволення та почуття гармонії та повноцінності. Від регулярного сексу воно приблизно таке саме, як і від зароблених на рік $100 00. Немає таких доходів? Тоді бігом у ліжко!

5. Секс не допомагає схуднути

За пів години сексу середньої інтенсивності спалюється лише близько 100 ккал. Це дуже мало в порівнянні з бігом на доріжці або плаванням. Для спалювання калорій потрібно займатися сексом хоча б годину і в інтенсивному темпі, а це відбувається досить рідко.

Читайте також: 5 відповідей на питання про секс, які багато хто соромиться задати


Теми: #секс