Щоб схуднути, не треба робити 10 000 кроків на день: вчені

Дата створення: 12 жовтня, 16:17
Дата оновлення: 12 жовтня, 16:29
Чтобы похудеть, не надо делать 10 000 шагов  в день: ученые фото

Щоденні прогулянки допомагають знизити ризик розвитку хронічних захворювань

Згідно зі статистикою, в середньому щорічно людина набирає 0,5–1 кг, що призводить до розвитку надмірної ваги та ожиріння. Змінити це легко. Для цього досить частіше гуляти, стверджують вчені Медичного центру Університету Вандербільта (США).

За допомогою програми All of Us National Institutes of Health вони проаналізували дані здоров'я та активності 6000 учасників у віці від 41 до 67 років. Кожен доброволець на час дослідження носив спеціальний трекер активності щонайменше 10 годин на день.

Люди, які пройшли в середньому 8200 кроків, змогли схуднути, менше страждали від апное уві сні, кислотного рефлюксу та депресії.

На думку вчених, люди з надмірною вагою можуть знизити ризик ожиріння на 64%, якщо щодня проходитимуть з 6000 до 11000 кроків.

— Однак не слід забувати, що чим більше кроків, тим краще, — зазначає керівник дослідження доктор Еван Бріттен, цитує портал Poradnik Zdrowie.

І нагадує, що люди, які мають надмірну вагу та ожиріння, часто страждають від захворювань суглобів, гіпертонії та цукрового діабету ІІ типу.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Nature Medicine («Природна медицина»). .

Читайте також: Скільки кроків щодня потрібно зробити, щоб знизити ризик деменції на 50%