Чим небезпечне сексуальне утримання

Дата створення: 13 жовтня, 17:44
Дата оновлення: 13 жовтня, 17:57
Чем опасно половое воздержание фото

Згідно з доповіддю професора Збігнєва Іздебські «Сексуальність поляків 2017», 24% осіб не мають повноцінного статевого життя. Чим це загрожує?

1. Пригнічений настрій

Не існує доказів того, що сексуальне утримання викликає депресію. Проте ученим вдалося довести, що секс мінімізує розвиток цього психічного розладу. Так, згідно з дослідженням психолога Гордона Геллапа, ті жінки, які займалися сексом з партнером без презерватива, рідше впадали в депресію, ніж жінки, які займалися любов'ю з силіконовим захистом.

Секс також позитивно впливає на чоловіків. Дослідження психолога університету Нью-Йорка Ребекки Берч показало, що чоловіки, які не займаються сексом, менш щасливі, ніж сексуально активні.

2. Передчасна еякуляція та еректильна дисфункція

Тривале статеве утримання може викликати занепокоєння з приводу повернення до сексуальної активності, що може спровокувати передчасну еякуляцію. Дисфункції, що виникають внаслідок статевого утримання, зазвичай мають психологічний характер. Якщо протягом кількох місяців після повернення до сексуальної активності ці проблеми не зникають, варто звернутися до сексолога.

3. Зростає ризик серцевих захворювань

Згідно з дослідженням фахівців Університету Белфасту (Великобританія), чим менше чоловік досягає оргазмів, тим більша ймовірність того, що у нього зростає ризик серцевих захворювань. Також, додають дослідники, активне статеве життя сприяє нормалізації ваги.

4. Знижує імунітет

Вчені з Університету Вілкса в Пенсільванії (США) довели, що у людей, які займаються сексом один-два рази на тиждень, імуноглобуліну в крові більше на 30%. Це підвищує імунітет. Ті, хто займаються коханням зрідка, схильні до високого ризику грипу або нежиті.

Читайте також: Секстинг: як правильно писати еротичні повідомлення


Теми: #секс