Як симулювати точку U, щоб досягти оргазму

Дата створення: 18 жовтня, 17:00
Дата оновлення: 18 жовтня, 17:11
Как симулировать точку U, чтобы достичь оргазма фото

Як відомо, існують різні ерогенні зони жіночого тіла, стимуляція яких може призвести до вершин пристрасті. Це — точки G і А і зона CUV. Саме вони є дуже сприйнятливими до ласкавостей

Точка U позначає зону навколо входу в уретру. А сама її назва походить від медичного терміна «уретра», що означає сечівник.

Дуже чутлива точка U належить зоні CUV. Вона перекладається як «концепція клітоуретровагінального комплексу» і охоплює всю сприйнятливу до ласок область: клітор, сечівник і стінки піхви.

Точка U — це ерогенна зона напередодні піхви навколо входу в сечівник між клітором і піхвою, в ній є безліч нервових закінчень. Їй потрібний обережний підхід: зволожені пальці (можливо, мастилом) або м'який язик ідеальні для ласк точки U.

Уретральна стимуляція також відома як «уретральний саундинг». Вона буде цікавою і чоловікам. Для стимуляції жіночої точки U підійде м'який кунілінгус. Клітор неймовірно сприйнятливий до стимуляції, тому що в ньому зосереджена велика кількість нервових закінчень.

Ось короткий посібник з «розігріву» точки U кунілінгусом. Клітору «не до душі» сухе нудне тертя та стрімку дію. Роблячи кунілінгус, спочатку присвятіть увагу всій вульві. Досліджуйте її своїм язиком змієподібними лініями від піхви, через великі та малі статеві губи до лобка. Повторіть кілька разів. Спробуйте і пестить свою партнерку, дайте їй відчуття, що вам подобається лизати її вульву.

Читайте також: Найкращі афродизіаки — ягоди та фрукти


Теми: #секс