Вчені розповіли, чи допомагає кориця схуднути

Дата створення: 21 жовтня, 09:56
Дата оновлення: 21 жовтня, 09:58
Ученые рассказали, помогает ли корица похудеть фото

Ця запашна спеція здатна спалити жир. Але тільки в тому випадку, якщо не зловживати випічкою, яка нерідко містить корицю

Фахівці Мічиганського університету (США) в ході дослідження дійшли висновку, що коричневий альдегід, який міститься в ефірній олії кориці, не тільки надає їй характерного смаку і запаху, але й допомагає жировим клітинам спалювати енергію.

Експерти обробили жирові клітини, або адипоцити, коричним альдегідом. Це викликало підвищену експресію генів та виробництво білків, що сприяло термогенезу, внаслідок якого клітини спалюють більше жиру.

Однак нанесення альдегіду безпосередньо на клітини відрізняється від процесу, коли кориця потрапляє у шлунок через їжу. У цьому випадку їй доведеться пройти довгий шлях, перш ніж вона зможе досягти жирових клітин. Ось чому неможливо визначити, скільки кориці потрібно з'їсти, щоб досягти бажаного ефекту.

Крім того, ця спеція часто міститься у випічці, яку слід виключити всім, хто прагне схуднути. Домогтися цього можна лише, якщо кориця входить до складу здорової та збалансованої дієти. Тільки тоді, як підтверджують клінічні дослідження, кориця допомагає знизити рівень цукру, загального та «шкідливого» холестерину, або ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), що особливо важливо для тих, хто страждає на цукровий діабет ІІ типу.

Читайте також: Часник допоможе знизити високий рівень холестерину