Біль у спині: про що кричить організм

Дата створення: Сьогодні, 15:48
Дата оновлення: Сьогодні, 16:17
Боль в спине: о чем кричит организм фото

Відповідно до психології, біль у спині може бути викликана не тільки неправильною поставою та захворюваннями опорно-рухової системи, але й негативними емоціями. Виявити причини їх появи можна за місцем локалізації недуги

Область грудної клітки: виною всьому — депресія

Біль у верхньому грудному відділі говорить про наші стосунки з оточенням та вмінням виражати емоції. Відповідно, біль у грудній клітці вказує на емоційну закритість, самотність, депресію. Також причиною виникнення дискомфорту в цій галузі може стати підвищене почуття відповідальності.

  • Полегшити біль допоможуть обертальні вправи головою та плечима.

Поперекова зона: блокування своїх бажань

Біль у спині цієї зони вказує на незадоволеність роботою або відносинами з навколишніми та неможливість знайти правильне рішення. Але якщо біль локалізується у попереково-крижовій ділянці, це говорить про неможливість задоволення своїх бажань.

Крижова область: дефіцит кохання

Ця область символічно пов'язана із задоволенням базових потреб, таких як їжа чи секс. У разі їх нестачі, це може викликати болі в куприку. І чим більше людина відчуває дефіцит емоцій у тій чи іншій сфері життя, тим інтенсивніше виявлятимуться болі.

Зрозуміло, біль у спині потребує лікування. Однак не можна не враховувати психологічний стан, який іноді може бути вирішальним у разі таких симптомів.

Читайте також: Біль у спині після чарки алкоголю — ознака важкого захворювання