5 фактів, які пояснюють, чому оргазм такий прекрасний

Дата створення: 25 жовтня, 10:05
Дата оновлення: 25 жовтня, 10:45
5 фактов, которые объясняют, почему оргазм так прекрасен фото

Барвистість оргазму залежить від рівня гормону окситоцину, який підвищує рівень довіри між людьми та допомагає будувати відносини. Чим більше оргазмів ви переживаєте, тим сильніше прив'язуєтесь до людини, яка дарує їх. Чим ще корисний оргазм?

1. Знижує рівень стресу

Стрес підвищує рівень гормону кортизолу у крові. Це може викликати погіршення самопочуття, у тому числі проблеми з травленням, безсонням, гіпертонією. Оргазм знижує рівень напруги та допомагає почуватися краще.

2. Зменшує біль

Під час оргазму мозок вводить організм у стан трансу, коли людина практично не відчуває болю. Це допомагає сконцентруватися на приємних почуттях і абстрагуватися від усього довкола. Таким чином, оргазм допомагає блокувати болючі відчуття в тілі.

3. Активує лімбічну систему

Лімбічна система мозку контролює емоції. Коли тіло сексуально стимулюється, воно попереджає цю частину мозку про те, що треба відпочити. Це активує гіпокамп, який відповідає за фантазії та спогади.

4. Загострює відчуття

Коли оргазм досягає піка, активується гіпоталамус, який відповідає за відчуття під час сексу. Це призводить до того, що розширюються зіниці, частішає серцебиття, а всі відчуття загострюються.

5. Чим більше, тим краще

Під час активізації гіпоталамуса та прилеглого ядра виділяється гормон дофамін, який відповідає за задоволення. Бажання знову зайнятися коханням викликає саме дофамін. Є ще один бонус: чим більше виділяється цього гормону, тим краще ми почуваємося.

Читайте також: Імітація оргазму руйнує стосунки: лікар