Психолог розповів, як відрізнити розумну жінку від дурної

Дата створення: 31 жовтня, 15:01
Дата оновлення: 31 жовтня, 15:08
Психолог рассказал, как отличить умную женщину от глупой фото

Австралійський психолог Джо Фаргас у ході дослідження виявив, що, як правило, розумні жінки мають поганий характер. Вони примхливі та сварливі, але приймають найкращі рішення та відрізняються міцною пам'яттю

Джо Фаргас вважає, що ментальний негатив, який є головною характеристикою поганого настрою, робить людей більш усвідомленими та уважними до того, що вони говорять та роблять. Це особливо корисно під час розв'язання важливих питань, як робочого, так і особистого характеру.

Одночасно психолог проаналізував поведінку життєрадісних людей. Вони відрізняються креативністю у розв'язуванні проблем, особливо якщо щасливі. Але імпульсивніші та схильні приймати необдумані рішення, не замислюючись про наслідки.

Негативні емоції, навпаки, допомагають краще зрозуміти деталі та нюанси аналізованої ситуації та зробити правильні висновки. Саме негативні емоції покращують роботу пам'яті й мотивацію, дозволяють уникнути помилок та допомогти вибудувати правильні стратегії.

Розумні жінки, які націлені на результат і відрізняються аналітичним складом розуму, зазвичай мають поганий характер. Вони відрізняються запальністю, особливо якщо бачать недоліки у роботі. Це робить їх відмінними співробітниками та допомагає зробити кар'єру.

Проте, попереджає Джо Фаргас, не можна заперечувати емоції. Вміння спілкуватися з іншими також важливо, як і вміння все аналізувати. І радить розумним жінкам у всьому шукати балансу.

Читайте також: Жінки, які більше заробляють, частіше імітують оргазм: психологи