Як заняття спортом впливають на сексуальну активність

Дата створення: 01 листопада, 17:31
Дата оновлення: 01 листопада, 17:45
Как занятия спортом влияют на сексуальную активность фото

Одні вчені стверджують, що відвідування тренажерного залу погіршують лібідо, інші, що покращують. Як знайти золоту середину?

Чим більше вправ, тим гірше секс

Вчені Університету Північної Кароліни (США) опитали 1100 спортсменів. Як показали результати, екстремальні фізичні тренування викликають не лише втому, а й зменшують рівень тестостерону в крові, що погіршує лібідо чоловіків. При цьому у тих, хто тримався помірних навантажень, таких проблем не виникало.

Кардіонавантаження — для хорошого коханця

Бельгійські вчені вивчили взаємозв'язок між фізичними вправами та витривалістю у ліжку. І дійшли висновку, що ендорфіни, так звані гормони щастя, виробляються за всіх видів спорту, але особливо продуктивно — за високоінтенсивних і тривалих тренувань.

Експерти радять не відмовляти собі у кардіонавантаженнях. На їхню думку, плавання, біг та їзда на велосипеді викликають максимальну частоту серцевих скорочень, що насичує кров киснем. Це призводить до того, що кровотік досягає більшої кількості м'язів, включаючи пеніс, що покращує ерекцію.

Любовній гармонії допоможуть тренування

Згідно з нещодавнім дослідженням фахівців Гарвардського університету (США), низький рівень кисню в пенісі змушує деякі м'язові клітини втрачати свою гнучкість, що погіршує ерекцію.

А, згідно з аналізом вчених 2015 року, помірні тренування протягом 3,5 годин на тиждень зміцнюють здоров'я серця, що покращує сексуальність та підвищує лібідо.

Читайте також: Кожна п'ята жінка відрізняється високим лібідо: психологи