Топ новиною стала інформація про те, що президент РФ йде на самоізоляцію

Дата створення: 15 вересня, 08:30
Дата оновлення: 07 листопада, 22:54
Топ новостью стала информация о том, что президент РФ уходит на самоизоляцию фото

Як інформує ТАСС, у зв'язку з виявленим випадком захворювання коронавірусом в оточенні Президента РФ, Володимир Путін офіційно йде на самоізоляцію.

У прес-службі Кремля уточнили, що «у зв'язку з виявленими випадками захворювання коронавірусом в оточенні Президента Росії, він повинен протягом певного періоду часу дотримуватися режиму самоізоляції».

Уточнюється, що ще 13 вересня 2021 р. під час спілкування з паралімпійцями президент РФ Володимир Путін заявив, що незабаром може піти на карантин, так як багато людей навколо нього заразилися коронавірусів.

Російські ЗМІ нагадали, що Путін щеплений вакциною «Супутник V», імунізацію якої він пройшов ще в березні 2021 р.

Наскільки ефективні вакцини від коронавірусу для захисту від варіанту B.1.617.2 (Delta) - були вивчені в ході дослідження, опублікованого в авторитетному медичному виданні the New England Journal of Medicine (NEJM).

За результатом дослідження було виявлено, що ефективність після однієї дози вакцини Pfixer (BNT162b2) або AstraZeneca (ChAdOx1 nCoV-19) була помітно нижче серед осіб з дельта-варіантом (30,7%), ніж серед осіб з альфа-варіантом (від 45,5 до 51,7%). Результати були аналогічними для обох вакцин. З вакциною BNT162b2 ефективність двох доз склала 93,7% серед осіб з альфа-варіантом і 88,0% серед осіб з дельта-варіантом. З вакциною ChAdOx1 nCoV-19 - ефективність двох доз була на рівні 74,5% серед осіб з альфа-варіантом і 67,0% - серед осіб з дельта-варіантом.