5 фактів, які доводять, чому жінки обожнюють секс

Дата створення: 07 листопада, 16:48
Дата оновлення: 07 листопада, 16:58
5 фактов, которые доказывают, почему женщины обожают секс фото

Секс — чудова нагода для жінки відчути себе унікальною. І ось чому

1. Дозволяє бути у центрі подій

Бажання домінувати пояснює, чому жінці подобається, коли партнер домагається її, кидає на ліжко і в пристрасті рве на ній одяг. Згідно з дослідженням вчених Університету Монреаля (Канада), 65% опитаних жінок зізналися, що мріють про рольові ігри зі зв'язуванням та підпорядкуванням.

2. Слухати компліменти

Ніхто не проти швидкого сексу, але, як правило, прелюдія допомагає досягти яскравого оргазму. Також не варто забувати, що жінки люблять вуха. І до вподоби їм не лише компліменти. Так, опитування, проведене журналом Men's Health, показало, 94% жінкам віком від 18 до 39 років подобаються «брудні» розмови.

3. Насолоджуватися оральними ласками

Редакція журналу Glamour опитала 1000 читачок щодо їхніх уподобань у сексі. 59% респонденток зізналися, що хотіли, якби партнер пестив їх орально. Така прелюдія дозволяє швидше перейти до статевого акту.

4. Експериментувати

Одноманітність у сексі не подобається нікому. Опитування 4000 жінок показало, що менше половини з них досягли оргазму лише в одній позиції, тоді як 78% респонденток досягали оргазму після занять сексом із партнером у трьох різних позах. І багато хто досягав чуттєвого задоволення після сексу в шести позах.

5. Використовувати секс-іграшки

Багато опитувань показують, що жінки, які мастурбують або використовують вібратор, майже завжди досягають оргазму. Це тому, що стимуляція клітора викликає швидшу реакцію, ніж стимуляція піхви. Однак одне не виключає іншого: якщо партнер під час статевого акту пестить клітор або використовує вібратор, шанси на отримання оргазму значно зростають.

Читайте також: 4 непередбачені ситуації, які можуть статися під час сексу