5 причин, чому краще спати оголеним

Дата створення: 09 листопада, 11:15
Дата оновлення: 09 листопада, 11:35
5 причин, почему лучше спать обнаженным фото

Як відомо, голлівудська діва Мерилін Монро воліла спати лише з крапелькою парфумів на тілі. Вчені підтверджують, що це сприятливо позначається на стані здоров'я

1. Чим прохолодніше, тим міцніший сон

Носіння піжами може бути шкідливим для вашого сну. Для гарного нічного відпочинку температура тіла має знизитися. А це означає, що піжама чи нічна сорочка можуть завадити сну.

2. Продовжує молодість

Під час сну виділяється гормон росту, що сприяє продовженню молодості. Якщо сон порушується через високу температуру приміщення, організм виробляє гормону менше, і організм старіє швидше.

3. Перешкоджає появі стресу

Під час міцного нічного відпочинку в організмі знижується рівень гормону стресу, кортизолу. Завдяки цьому, людина почувається спокійною та врівноваженою.

4. Поліпшує жіноче здоров'я

Автор книги The Sex Drive Solution for Women, доктор медицини Дженніфер Ланда стверджує, що сон без трусиків допомагає зберегти здоров'я піхви. Тепле середовище — ідеальне місце для розмноження грибкової інфекції. А охолодження може запобігти зараженню.

5. Зміцнює відносини

Сон закоханих підвищує рівень гормону кохання, окситоцину. Це підвищує потяг партнерів один до одного та сприяє міцним любовним стосункам.

Читайте також: 5 причин, чому жіночі соски стають твердими