5 сексуальних технік, які не подобаються чоловікам

Дата створення: 14 листопада, 11:01
Дата оновлення: 14 листопада, 11:17
5 сексуальных техник, которые не нравятся мужчинам фото

Іноді у своєму бажанні справити на партнера сильне враження, жінка заходить так далеко, що досягає прямо протилежного ефекту. Враховуємо поширені помилки та проводимо над ними роботу

1. Очі  в очі

Для жінки візуальний контакт дуже важливий. Більшості подобається дивитися в очі чоловікові та читати емоції на його обличчі під час інтимної близькості. Але не кожен чоловік зможе витримати тривалий погляд. Під час сексу він повністю зосереджений на своїх відчуттях, і пильна увага жінки може дратувати його.

2. Дряпання

У багатьох фільмах роздерті чоловічі спини — ознака задоволеності жінки. Насправді це стереотип. І якщо деяким чоловікам подобається відчувати під час сексу деякі болючі відчуття, то більшості може бути неприємно.

3. Відсутність мастила

В еротичних фільмах секс між партнерами відбувається гладко і без жодного дискомфорту. У реальному житті все не так. Іноді відсутність природного мастила може принести неприємні відчуття не тільки вам самим, а й вашому партнеру.

4. Зайвий одяг

У деяких випадках пристрасть захоплює нас так сильно, що ми просто не встигаємо роздягнутися повністю. Деякі предмети одягу на тілі під час сексу можуть викликати відчуття недомовленості та новизни та пробудити фантазії. Але найчастіше вони заважатимуть. Краще почекати пару хвилин, але роздягнутися повністю, тоді ніяких несподіванок і дискомфорту в процесі статевого акту не виникне.

5. Перегравання

Не уподібнюйтеся пристрасним актрисам з улюблених фільмів з еротичними сценами. Не варто забувати, що все це — постановка та сценічна майстерність. Ви повинні показати партнеру, що ви відчуваєте з ним задоволення під час сексу. Але для цього не потрібно кричати і битися в конвульсіях, коли вас наздоганяє оргазм.

Читайте також: Скільки алкоголю можна випити на побаченні, щоб залишатися привабливим для партнера: дослідження