За тиждень на капустяній дієті можна схуднути до 6 кг

Дата створення: 16 листопада, 12:19
Дата оновлення: 16 листопада, 12:44
За неделю на капустной диете можно похудеть до 6 кг фото

Проте лікарі не радять її всім використати

На капустяній дієті можна швидко за тиждень скинути до 6 кг зайвої ваги. Але це буде пов'язане з втратою організмом води, а не жиру. І після повернення до звичайного харчування є можливість знову набрати скинуті кілограми. Причина полягає в тому, що капустяна монодієта має тимчасовий характер. Однак це не єдиний її недолік.

Одноманітне харчування, яке не забезпечує організм необхідними мікроелементами та вітамінами, не можна назвати корисним. Меню з капусти досить одноманітне, а це призводить до уповільнення обміну речовин.

Лікарі радять використовувати капусту у своєму раціоні поряд з іншими продуктами. Свіжа білокачанна капуста, як і квашена, є добрим джерелом вітамінів С і Е, поліфенолів та каротиноїдів, які належать до антиоксидантів. А речовини, що містяться в капустяному соку, можуть захищати клітини від окислювального стресу. Однак не всім варто вживати її.

Коли слід відмовитись від капусти:

  • якщо є схильність до метеоризму та захворювання травної системи;
  • при захворюваннях щитоподібної залози: деякі речовини, що містяться в капусті, перешкоджають засвоєнню йоду;
  • при гіпертонії, серцево-судинних та нефрологічних захворюваннях не варто їсти квашену капусту, тому що в ній міститься багато натрію.

Читайте також: Дієтолог назвав  4 помилки людей, котрі худнуть