5 способів, які допоможуть жінкам покращити інтимне життя

Дата створення: 17 листопада, 10:53
Дата оновлення: 17 листопада, 11:02
5 способов, которые помогут женщинам улучшить интимную жизнь фото

Достатньо внести трохи змін, щоб покращити секс 

1. Червоне вино покращує лібідо

Фахівці лікарні Санта-Марія-Аннунціата у Флоренції (Італія) виявили, що жінки, які випивають на день 1–2 келих червоного вина, мають більш виражене сексуальне бажання, або лібідо, а їхня піхва швидше зволожується.

2. Знайдіть точку G

Точка G є у жінок своєрідною простотою. Якщо правильно її стимулювати, то оргазм прийде швидше та буде яскравішим. Щоб знайти точку G, жінці потрібно лягти на спину, партнеру сісти перед нею. Після цього йому потрібно ввести два пальці у піхву, притулити їх до верхньої стінки, трохи зігнути та рухати ними, ніби підзиваючи когось.

3. Тренуйте м'язи

Розслабтеся перед сексом, але не надто! Жінки часто скорочують м'язи тазового дна дуже сильно і тримають їх у такому стані занадто довго. Це допомагає затримати кульмінацію. Достатньо невеликої напруги, щоб забезпечити собі оргазм.

4. Забезпечте собі комфорт

Згідно з дослідженням Гронінгенського університету (Нідерланди), жінки, які почуваються фізично комфортно під час сексу, мають більше шансів на оргазм. Чим більше жінка розслаблена, тим легше вона збуджується.

5. Повісьте дзеркало на стіні

Згідно з дослідженням вчених Університету Торонто (Канада), жінки сильно збуджуються від візуальних стимулів. Спробуйте під час сексу спостерігати за тим, що відбувається у дзеркалі. Збудження гарантовано посилиться!

Читайте також: 5 сексуальних технік, які не подобаються чоловікам