Чорний шоколад покращує настрій та допомагає схуднути: дієтолог

Дата створення: 17 листопада, 12:51
Дата оновлення: 17 листопада, 13:02
Черный шоколад улучшает настроение и помогает похудеть: диетолог фото

Професор дієтології Ева Стаховська у своєму профілі в Instagram пояснила, як правильно і в який час доби їсти шоколад

Шоколад покращує не лише настрій, а й самопочуття. Згідно з дослідженням, опублікованим у Британському журналі харчування, невелика кількість шоколаду в раціоні може захистити від діабету та серцевих захворювань. А щоденне його приймання допомагає схуднути. Однак для цього важливо звернути увагу на те, коли ви його їсте.

Професор-дієтолог Ева Стаховська попереджає, що чорний шоколад може по-різному впливати на організм у залежності від часу. Так, з'їдений вранці, після сніданку, він підтримує синхронізацію біологічного годинника, тобто енергію для травлення.

Крім того, шоколад є відмінним джерелом флавоноїдів, які мають протизапальну дію і покращують роботу головного мозку. Ранкова доза шоколаду покращує кровообіг у головному мозку та підвищує когнітивні функції, що допомагає зосередитися. Вранці він може працювати краще за каву. А ось увечері може викликати «стрибки» крові, що сприяє появі зайвої ваги та супутніх захворювань.

Скільки можна з'їсти шоколад? Не більше 2–3 кубиків чорного шоколаду, в якому міститься найбільша кількість какао. Такий шоколад підійде і для тих, хто страждає на гіпертонію. Чорний шоколад має судинорозширювальну дію, що сприяє нормалізації тиску.

Читайте також: Шоколад зніме стрес, але може спричинити діабет