Вчені пояснили, чому кожен другий чоловік має зайву вагу

Дата створення: 18 листопада, 10:54
Дата оновлення: 18 листопада, 10:55
Ученые объяснили, почему каждый второй мужчина имеет лишний вес фото

За даними Всесвітньої організації здоров'я (ВООЗ), понад 50% європейських чоловіків мають зайву вагу, і ця тенденція продовжує зростати. Дослідники вважають, що причина в цьому полягає у виконанні сімейних та професійних обов'язків

Вчені університетів Раскіна та Дербі (Великобританія) провели опитування серед чоловіків віком 35–58 років. Вони хотіли дізнатися, що, на думку респондентів, вплинуло на появу надмірної ваги чи ожиріння.

Найчастіше, як дві основні причини набору ваги, опитані назвали сім'ю і зайнятість. При цьому вони визнавали, що люблять смачно поїсти, але не звертають уваги на правильність харчування, вибрані продукти та розміри порцій. Більшість чоловіків відзначили, що зайва вага викликає у них занижену самооцінку та депресію. Однак вони не намагалися щось змінити.

— Чоловіки середнього віку схильні забувати, що спосіб життя впливає на збільшення ваги. Це дуже небезпечно, адже це підвищує ризик виникнення багатьох хронічних захворювань, — зазначила керівник дослідження доктор Марк Кортнейдж, пише RadioZet.

Вчені сподіваються, що їх дослідження допоможе розробити нові програми боротьби з ожирінням та пропагандою здорового способу життя.

Результати опитування були опубліковані у Міжнародному журналі екологічних досліджень та громадської охорони здоров'я.

Читайте також: Зайва вага не пов'язана з обміном речовин: дослідження