Ці вітаміни та мінерали захистять від гіпотиреозу та зміцнять серце: вчені

Дата створення: 02 грудня, 10:29
Дата оновлення: 02 грудня, 10:38
Эти витамины  и минералы защитят от гипотиреоза и укрепят сердце: ученые фото

Численні дослідження довели, що вітаміни та мінерали особливо необхідні для жіночого здоров'я. Вони допомагають запобігти розвитку багатьох недуг та зберегти молодість

Вітамін С покращує роботу серця та засвоюваність заліза в тонкому кишківнику, а також зміцнює імунітет.

Вітамін D зберігає міцність кісткової системи, що допомагає сповільнити розвиток остеопорозу. Також він необхідний для підтримки імунітету.

Нестача заліза може спричинити хронічну втому, анемію, тахікардію, гіпотиреоз, неможливість схуднути. За даними американських вчених, у жінок репродуктивного віку рівень заліза в крові нижчий від норми на 23%. Це пов'язано менструальним циклом, коли щомісяця разом із кров'ю з організму вимивається цей цінний мікроелемент. Вчені радять приймати добавки із залізом, щоб нормалізувати його рівень.

Магній сприятливо впливає на стан вищих відділів нервової системи. Це допомагає зняти емоційну напругу, неврози, депресії.

Омега-3, або рибний жир, очищає стінки судин від надлишку ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), або «поганого» холестерину. Це допомагає уникнути утворення атеросклеротичних бляшок та знизити ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань.

Читайте також: Вітамін С та часник допомагають полегшити симптоми алергії