Багато хто хоче бути здоровим тільки на словах: вчені

Дата створення: 06 грудня, 09:47
Дата оновлення: 06 грудня, 09:49
Многие хотят быть здоровыми только на словах: ученые фото

Як відомо, для того, щоб залишатися здоровим, необхідно дотримуватися правильного харчування, бути фізично активним і не допускати стресу. Однак як показало опитування експертів Herbalife Nutrition, багато хто не готовий дотримуватися таких простих істин

Вчені опитали 1000 італійців. Всупереч того, що багато хто розуміє важливість правильного харчування та нормальної ваги, лише 69% опитаних зізналися, що їдять корисну їжу, 31% — лише зрідка. При цьому 22% респондентів зазначили, що не їдять достатньо фруктів та овочів, а 12% не одержують достатньої кількості білка.

Відповідаючи на питання про скорочення викидів парникових газів, 70% погоджуються з тим, що зміна клімату вплине на харчові продукти в майбутньому. Але при цьому 34% не споживають рослинних альтернатив молочним продуктам, а 37% не їдять рослинний білок і не планують цього робити.

Щодо купівельних звичок з'ясувалося, що харчові продукти з низьким вмістом цукру обирають 32% осіб, а із вмістом натуральних інгредієнтів —лише 46%. При цьому від продуктів тваринного походження готові відмовитись 6%, а білкового — лише 10%.

Вчені вважають, що така плутанина, можливо, через суперечливі теорії, а також через небажання змінювати свої харчові звички.

Читайте також: Вживання одного яйця на день не підвищує рівень холестерину і корисне для серця: вчені