Дієтологи пояснили, чи допомагає кава з лимоном схуднути

Дата створення: 23 січня, 14:06
Дата оновлення: 23 січня, 14:27
Диетологи объяснили, помогает ли кофе с лимоном похудеть фото

Лимон є джерелом вітаміну С. Однак саме кофеїн сприяє швидшему метаболізму

Дієтолог Клівлендської клініки (США) Бет Червоні вважає, що додавання лимона в каву не перетворить його на чудодійний еліксир для схуднення. Для нормалізації ваги тіла необхідно дотримуватись дієти та вести активний спосіб життя.

— У лимонному соку немає нічого, що спалювало б жир, — каже Бет Червоні.

Він вважає, що такий спосіб став модним після того, як багато хто взял за правило пити воду з лимоном. Але вода, заповнюючи шлунок, змушує їсти менше, що сприяє схудненню. Кава, на відміну від неї, є калорійним продуктом.

Проте вживання кави сприяє придушенню апетиту та прискоренню обміну речовин. Так, вчені Ноттінгемського університету (Великобританія) в ході експериментів дійшли висновку, що споживання кави підвищує активність так званого бурого жиру.

Бура жирова тканина є одним із видів жиру в організмі людини. Її завдання полягає в тому, щоб виробляти тепло, спалюючи глюкозу та ліпіди. Це сприяє схудненню, але не є панацеєю від надмірної ваги.

— Кава, яка споживається в помірних кількостях і без доданих підсолоджувачів, може допомогти схуднути та покращити загальний стан здоров'я, — вважає дієтолог Ешлі Шоу, цитує портал Gazeta.pl.

Кава, завдяки вмісту вітамінів та антиоксидантів, також покращує травлення. Крім того, вона знижує почуття голоду, а кофеїн прискорює обмін речовин. Тому чорна кава може сприяти зниженню ваги.

Читайте також: Кава знижує ризик деменції у жінок похилого віку: дослідження