Малопривабливі люди вважають за краще носити захисні маски для обличчя від COVID-19: дослідження

Дата створення: 08 лютого, 12:12
Дата оновлення: 08 лютого, 12:17
Малопривлекательные люди предпочитают носить защитные маски для лица от COVID-19: исследование фото

Всупереч того, що наприкінці минулого року пандемію COVID-19 було оголошено закінченою, четверо з десяти американців продовжують періодично носити захисні маски для обличчя

Дослідники Сеульського національного університету (Південна Корея) вирішили з'ясувати, чи впливає самооцінка привабливості на наміри людей носити маски для обличчя. Для цього вони провели інтернет-опитування. Середній вік учасників становив 33 роки, при цьому більшість з них (56%) були жінки. Всім респондентам запропонували припустити, що вони йдуть на співбесіду при прийманні на роботу. І запитали: «Чи сприйматимуть вас більш привабливим із захисною маскою для обличчя?»

Люди, які вважають себе привабливими, відповідали негативні. Вони також спростували думку, що носіння маски покращує їхній зовнішній вигляд і не одягли б її на співбесіду. При цьому ті, хто не був упевнений у своїй привабливості, відповіли ствердно.

— Самооцінка зовнішності впливає на намір носити захисну маску для обличчя після пандемії COVID-19. Як виявилося, із захисту від коронавірусу вона може стати тактикою самопрезентації в постпандемічну епоху, — зазначили вчені, цитує Mail Online.

Дослідження опубліковано у журналі Frontiers in Psychology («Кордони психології»).

Читайте також: Зовнішність може вплинути на довголіття: вчені