Кава з кардамоном допоможе при лікуванні раку: експерт

Дата створення: 21 лютого, 11:37
Дата оновлення: 21 лютого, 11:39
Кофе с кардамоном поможет при лечении рака: эксперт фото

Розкрити корисні властивості кави допоможе ця популярна спеція

Кардамон має лимонно-імбірний смак та пряний аромат. Він може збагатити смак багатьох напоїв та страв. Його також можна додавати в каву та чай, коктейлі, випічку та навіть м'ясні страви.

Кардамон є джерелом вітаміну С, вітамінів групи В, заліза, магнію, цинку, фосфору, натрію та калію. Завдяки своїм корисним властивостям кардамон здавна використовується в народній медицині.

Згідно з дослідженням вчених із Флоридського університету A&M (США), кардамон може допомогти навіть при лікуванні раку молочної залози ІІІ ступеня.

— Кардамон може покращити терапію при раку і при цьому, на відміну від хімієтерапевтичних агенті,в не має побічних ефектів, — сказала доцент університету Патрісія Мендонка, цитує портал Poradnik Zdrowie.

За словами експерта, речовини, що містяться в кардамоні, не тільки мають протиракову дію. Вони покращують стійкість до сезонних інфекцій та підтримують протизапальне лікування верхніх дихальних шляхів завдяки своїм противірусним та антибактеріальним властивостям.

Крім того, кардамон цілюще впливає на травну систему та підтримує вироблення травних соків. Його використовують при лікуванні розладу та виразки шлунка.

Читайте також: Кава захищає печінку від раку: вчені