Лікарі називають Байдена «здоровим та енергійним», але список його хвороб довгий

Дата створення: 21 лютого, 12:36
Дата оновлення: 21 лютого, 12:53
Врачи называют Байдена «здоровым и энергичным», но список его болезней длинный фото

Білий дім регулярно публікує медичні висновки щодо стану здоров'я 80-річного чинного президента. Останній такий звіт було оприлюднено лише кілька днів тому — у середині лютого 2023 року

Приймає ліки

— Президент залишається придатним до виконання своїх обов'язків і повністю виконує їх, — написав у звіті лікар президента Кевін О'Коннор, цитує портал Medonet.

У доповіді показано, що Джо Байден приймав статини проти підвищеного холестерину та ліки проти неклапанної фібриляції передсердь. З цією хворобою президент бореться кілька років.

Таке серцеве порушення становить великий ризик для здоров'я. Воно підвищує ризик розвитку тромбоемболічних ускладнень та ішемічного інсульту, тому має бути під контролем.

Страждає спондилітом

Лікарі підкреслюють, що Джо Байден не мав неврологічних розладів або симптомів таких станів, як хвороба Паркінсона. Однак у них викликає тривогу стан опорно-рухового апарату президента.

Доктор О'Коннор зазначив, що у Байдена «значний спондиліт», а перелом ноги та невропатія змінили ходу. На думку фахівця, вона залишається жорсткою, але «не погіршилася з минулого року».

Пережив ураження шкіри

Президент США пройшов дерматоскопію — дерматологічне обстеження, при якому уражену ділянку шкіри беруть на гістологію. Це дозволяє зрозуміти, чи є зміна злоякісною, чи ні.

У Джо Байдена підозріла поразка шкіри була негайно видалена. Було проведено гістологію щодо вмісту ракових клітин, які можуть вказувати на меланому.

Ні для кого не секрет, що Байден у молодості проводив багато часу на сонці, не захищаючи свою шкіру належним чином, що різко підвищує ризик розвитку раку шкіри. У минулому у нього вже були проблеми з небезпечними на вигляд поразками шкіри. Небезпечна звичка, історія хвороби та вік є достатніми підставами для того, щоб здоров'я глави держави в цьому аспекті перебувало під особливим наглядом.

Схильний до респіраторних захворювань

Під час багатьох виступів перед слухачами Джо Байден турбував кашель. Багато хто пов'язував це з інфекцією COVID-19, яку він легко переніс торік. Однак, на думку лікарів, ці недуги є наслідком гастроезофагеального рефлюксу, який був діагностований у президента.

Варто знати, що розголошувати результати контрольних тестів президента США не є правилом. Однак це вважається виразом чесності стосовно громадян, які мають право знати, в якій формі знаходиться найважливіша особа у державі, яка представляє її інтереси.

Читайте також: Ранній симптом підвищеного холестерину в крові можна побачити за ходою