Ця особливість при приготуванні їжі вказує на ризик розвитку хвороби Альцгеймера

За даними Асоціації Альцгеймера, певна поведінка сигналізує про розвиток цього виду деменції
За даними Асоціації Альцгеймера, одним із симптомів цього прогресивного розладу є складність координації всіх дій при приготуванні їжі. Так, у людини, яка страждає на цей стан, можуть виникнути великі проблеми з вимірюванням інгредієнтів або розрахунком мір. Крім того, їй потрібно більше часу на приготування.
Згідно з дослідженнями, опублікованими в журналі Neurology, участь у домашніх справах дозволяє захистити мозок від деменції та уповільнити його старіння. Щоб головний мозок нормально функціонував, необхідно займатися різними домашніми справами.
Вчені виявили, що ті, хто не ухиляється від домашніх справ, схильні до розвитку деменції на 21% менше. Експерти пояснюють це тим, що виконання повсякденних завдань поєднує у собі фізичну та розумову активність. Це сприятливо впливає на роботу головного мозку, а також сприяє зниженню ризику розвитку хвороби Альцгеймера.
Проте випадкові помилки, зокрема й підрахунку фінансів, не повинні викликати занепокоєння. Вони вказують на те, що ми стаємо старшими.
Читайте також: Домашня робота захищає серце та продовжує життя: дослідження