Препарати для схуднення дозволяють знизити вагу до 4%

Дата створення: 07 березня, 12:12
Дата оновлення: 07 березня, 13:31
Препараты для похудения позволяют снизить вес до 4% фото

Італійське товариство дитячої ендокринології та діабетології (Siedp) оновило рекомендації щодо застосування ліків для ожиріння

Для підтримки здорової ваги необхідно дотримуватись правильного харчування та вести активний спосіб життя. Але якщо цього недостатньо, можна використовувати препарати для схуднення та зниження ризику розвитку захворювань, пов'язаних з надмірною вагою.

Зараз в Італії офіційно дозволено два препарати для схуднення. Це — Setmelanotide, який застосовують при деяких рідкісних генетичних видів ожиріння з шестирічного віку, і Liraglutide для поширених форм ожиріння з 12 років. Останній є аналогом шлунково-кишкового гормону людини GLP-1, який знижує апетит.

— Боротьба з малорухливим способом життя і здорове харчування є першою спробою схуднення. Однак якщо вони не допомагають досягти бажаних результатів, можна використовувати спеціальні препарати, які допомагають знизити вагу до 4%. Якщо й це не допоможе, тоді слід розглянути можливість хірургічного втручання, — наголосила президент Siedp Маріа Кароліна Салерно, повідомляє інформаційне агентство ANSA.

Читайте також: Ожиріння скорочує життя на п'ять років: вчені