Стоматолог розповів, як з віком змінюється стан ротової порожнини

Дата створення: 09 березня, 10:00
Дата оновлення: 09 березня, 11:28
Стоматолог рассказал, как с возрастом меняется состояние  ротовой полости фото

Процес старіння можна уповільнити, якщо дотримуватися гігієни рота

— Деякі зміни у ротовій порожнині видно лише через багато років, тому пацієнти ставляться до них як до чогось природного та неминучого. Так, ніхто не звертає уваги на заміну молочних зубів постійними. Але якщо вони ростуть неправильно, то з часом може розвинутися неправильний прикус або надмірне стирання різцевих поверхонь зубів. Старіння зубів може вплинути на стан навколишніх тканин зубів — губ, щік та ясен. Тому слід відвідувати стоматолога у будь-якому віці, — каже хірург стоматологічної компанії Alpha Bio Tec Міхал Лобач, повідомляє Radio ZET.

І називає найчастіші проблеми, з якими доводиться стикатися людям похилого віку.

Стирання зубів

Стирання зубів у літніх людей відбувається інакше, ніж у молодих людей, у яких воно з'являється в результаті неправильного прикусу. Фізіологічне стирання проявляється у краях різців. Воно може стати причиною зменшення висоти прикусу, що тільки прискорить його.

Зміна кольору зубів

Зуби, насичені мінеральними солями, поступово починають жовтіти. А в областях, де емаль стирається, знебарвлення може набути коричневого відтінку.

Втрата зубів

Втрата кожного з зубів має призвести до його протезування. Вільні простори в системі зубної дуги можуть сприяти послабленню наступних зубів та неможливості ретельно прожувати їжу.

Читайте також: Стоматологи пояснили, коли краще чистити зуби, до сніданку чи після