М'який самомасаж допоможе перемогти безсоння: експерт

Дата створення: 17 березня, 09:30
Дата оновлення: 17 березня, 09:43
Мягкий самомассаж поможет победить бессонницу: эксперт фото

17 березня відзначається Всесвітній день сну

Популярний американський тренер зі сну Бет Кендал вважає, що прості натискання пальцями на певні точки обличчя дозволять уникнути нічних пробуджень.

Запропонована тренером зі сну техніка Тапінг, або техніка емоційної свободи, заснована на акупресурних точках китайської медицини. При стимуляції певних точок обличчя пальцями знімається стрес, напруження та нервозність, що накопичилися протягом дня. Ось чому важливо кінчиками пальців рук масажувати обличчя круговими та м'якими рухами. Також експерт радить постукувати протягом 2 хвилин по кореню носа (між бровами) та скроням. Натискання на них посилає заспокійливий сигнал у мигдалеподібне тіло, область мозку, де обробляються емоції.

— Самомасаж є моментом контакту зі своїм тілом, під час якого можна розслабитися і знову зосередитися на тому, що відбувається тут і зараз, — підтверджує  фізіотерапевт і остеопат Роберто Барбаро, повідомляє Glonaabot.it.

Сьогодні існують різні техніки постукування для розслаблення. На думку фахівців, такі альтернативні засоби боротьби з безсонням особливо підійдуть людям віком понад 60 років.

Читайте також: Безсоння збільшує ризик інсультів, інфарктів і навіть смертей на 16%, але не у всіх