FDA: схвалено перший швидкодійний назальний спрей проти мігрені

Дата створення: 17 березня, 13:09
Дата оновлення: 17 березня, 13:31
FDA: одобрен первый быстродействующий назальный спрей против мигрени фото

За даними Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), цей швидкодійний препарат допоможе мільйонам хворих

Американська фармацевтична компанія Pfizer випустила назальний спрей Zavegepant, який стане швидкодійним засобом лікування мігрені. Передбачається, що він може зменшити такі її симптоми, як погіршення зору, нудоту, світлобоязнь або нестерпність шуму.

Zavegepant належить до нового класу препаратів, так званих інгібіторів пептиду, які пов'язані з геном кальцитоніну (CGRP). Відомо, що він впливає на розвиток мігрені. Можливість впливати на геном кальцитоніну дозволяє боротися з симптомами мігрені.

Проведені клінічні випробування показали, що Zavegepant може полегшити самопочуття лише за 15 хвилин, тоді як інші спазмолітичні засоби діють через дві години.

— Поява першого назального спрею проти мігрені стане проривом, особливо для тих пацієнтів, яким важко приймати ліки через такі симптоми, як блювання чи нудота, — зазначила президент глобального біофармацевтичного підрозділу Pfizer Анджела Хванг, передає Gds.

Читайте також: Головний біль