Доктор Комаровський порадив дати людям пенсійного віку 5 тис грн в обмін за вакицинацію від Соvid-19

Дата створення: 28 вересня, 08:51
Дата оновлення: 10 листопада, 23:04
Доктор Комаровский посоветовал дать людям пенсионного возраста 5 тыс. грн в обмен на вакцинацию от Соvid-19 фото

В МОЗ можуть радіти, адже до їх зусиль по активізації процесу вакцинації від коронавірусу доєднався потужний в плані підтримки аудиторії - лікар-педіатр Євген Комаровський. Як відомо, він має власний ютуб-канал, де кількість підписників перевищує 3 млн, а кількість переглядів одного ролику сягає – більше 345 млн. Не секрет, що думка лікаря Комаровського є авторитетною для дуже великої кількості батьків в Україні. Так що ж з приводу вакцинації думає лікар Комаровський?

Євген Комаровський звернувся до своїх прихильників з рекомендацією – обов'язково вакцинуватися від коронавірусу людям з пороком серця та цукровим діабетом.Також він рекомендує вакцинацію всім людям, які старші 50-ти років, особливо тим, хто має ожиріння, цукровий діабет, гіпертонію або якесь захворювання нервової системи.

Він категорично зазначив, що «людей 65−70 років та старших треба вакцинувати в першу чергу, адже це саме ті, «хто будуть вмирати і вмирають».

А для того, щоб стимулювати до вакцинації дідусів та бабусь, Євген Комаровський порадив владі просто надати їм премію за вакцинацію у розмірі 5 тис. грн. Лікар вважає, що не потрібно багато говорити, а потрібно просто повідомити, що кожна бабуся і дідусь отримають 5 тис. грн за вакцинацію і після цього – вони самі побіжать вакцинуватися та будуть захищеними від ризику тяжких ускладнень і смерті, пов'язаних з Соvid-19.

«МП» також писала, що 1 млн грн пообіцяли тому навчальному закладу Івано-Франківщини, який першим вакцинує 100% співробітників.