Розумні годинники можуть виявити ризик раптової серцевої смерті і врятувати життя

Дата створення: 13 жовтня, 07:51
Дата оновлення: 20 квітня, 23:32
Умные часы могут обнаружить риск внезапной сердечной смерти и спасти жизни фото

Як зазначає Sca-aware, дослідники з UCL і Лондонського університету королеви Марії розробили алгоритм для виявлення змін серцевого ритму за допомогою переносних пристроїв.

Як відомо, сьогодні пацієнти повинні проходити лікарняні тести, щоб визначити, чи схильні вони до ризику. Дослідники вважають, що нові технології можуть значно спростити це виявлення. Вони впевнені, що розумні годинники незабаром зможуть рятувати життя, попереджаючи своїх власників, що вони схильні до ризику раптової серцевої смерті.

Використовуючи дані 24 000 учасників британського дослідження Biobank Imaging, дослідники визначили стандартний «зубець Т» - час, необхідний шлуночкам серця, щоб розслабитися після того, як вони викачали кров із серця у дорослих. Потім вони зібрали докази, які показали, що люди з найбільшими змінами в зубцях T з плином часу значно частіше госпіталізувалися або вмирали від нерегулярного серцевого ритму.

Коментарі

Професор Метін Авкіран з British Heart Foundation зазначив: «Попри те, що для тестування алгоритму потрібна додаткова робота, це дослідження є кроком вперед в нашій здатності виявляти людей, які можуть піддаватися ризику серйозних аритмій і раптової смерті, і вживати профілактичних заходів. Дослідження, назване «Аномальна морфологія зубця Т ЕКГ спокою», дозволяє прогнозувати ризик шлуночкової аритмії у великій когорті людей «низького ризику».

Замінники солі знижують ризик серцево-судинних захворювань і смерті в літньому віці. Деталі - тут.