Медичні установи Сум зупинили планові прийоми пацієнтів, щоб знизити ризик поширення коронавірусу

Дата створення: Сьогодні, 08:35
Дата оновлення: Сьогодні, 08:37
Медицинские учреждения Сум остановили плановые приемы пациентов, чтобы снизить риск распространения коронавируса фото

У пресслужбі Сумської міської ради відзначили, що плановий прийом пацієнтів в медустановах міста призупинено з 19 жовтня 2021 р. у зв'язку з високим розповсюдженням коронавірусу і зростанням кількості пацієнтів з симптомами ГРВІ.

Плановий прийом призупинили, зокрема, сімейні лікарі та терапевти. Таке рішення, як уточнили в міській раді Сум, пов'язане з бажанням захистити людей, які не потребують невідкладної медичної допомоги від ризику зараження коронавірусом.

Уточнюється, що з 19 жовтня 2021 р. не проводиться електронний запис до сімейних лікарів і терапевтів. Якщо у пацієнта виникає необхідність консультації, він має можливість зателефонувати в медичний заклад по телефону. Якщо потрібна довідка або направлення, то їх також можна замовити в телефонному режимі. Потім потрібно уточнити по телефону ступінь готовності потрібних документів, і коли вони будуть готові, підійти в масці в реєстратуру і забрати.

У міськраді міста звертають увагу на те, що в центрах первинної допомоги міста Суми №1 і 2 працюватимуть тільки лабораторії, маніпуляційні кабінети і кабінети вакцинації.

Весь спектр медичних послуг для жителів міста надаватимуть всі амбулаторії. У них, зокрема, можна буде отримати: медогляд, консультації та профілактичні щеплення.

В Роменській районній лікарні Сумської області відкрили відділення екстреної медичної галузі. Детальніше тут.