Відразу трьом пацієнтам з коронавірусом Львівської лікарні №8 ампутували ноги: в чому причина

Дата створення: 21 жовтня, 09:47
Дата оновлення: 21 жовтня, 09:49
Сразу троим пациентам с коронавирусом Львовской больницы №8 ампутировали ноги: в чем причина фото

Як наголошується в повідомленні ФБ 8-ї міської лікарні Львова, через ускладнення коронавірусу трьом пацієнтам була проведена ампутація ноги. У лікарні уточнили, що таких ускладнень на даний момент було вже 15.

Аналізуючи ускладнення, що виникають у пацієнтів з коронавірусом, лікарі відзначають, що ситуації бувають досить різні. У ряді випадків пацієнти йдуть на поправку, але результати КТ показують високий рівень ураження легень. А іноді навпаки: пацієнт відчуває себе дуже погано, задихається, а картинка КТ показує, що ситуація не погіршується.

На думку фахівців Львівської 8-ї міської лікарні, після легень тромбози найчастіше утворюються в кишківнику та нижніх кінцівках пацієнтів.

Найчастіше, за спостереженнями лікарів, тромбози виникають у пацієнтів з такими ускладненнями, як: цукровий діабет, генералізований атеросклероз, зайва вага. Нерідкі випадки тромбозу, за словами медиків, і у пацієнтів, які курять.

Лікарі відзначили і ще одну тривожну тенденцію, ускладнення у пацієнтів можуть виникати не тільки в періоди хвороби, але і в постковідний період, коли пацієнт уже повністю одужав.

Медики закликають до обережності і більш активної вакцинації, щоб максимально знизити ризик ускладнень хвороби.

«МП» також писала, що Гепарин може знизити ймовірність тромбозу і прискорює процес одужання від Covid-19 у не важких пацієнтів. Детальніше за посиланням.